3 Motrat i kërkojnë pasurinë, prindërit sh.okohen, por përgjigja e vëllait do ju lërë pa fjalë

Ne emisionin e kesaja radhe ‘Ka nje mesazh per ty’, ishin 3 motra qe kishin ftuar vellain e tyre duke qene se i ati e konsideron trashegimtarin e vetem.

Te tre vajzat kishin ftuar qe t1i premtoje se pasuria do ndahet ne 7 pjese.

Mirepo prinderit qe ndodheshin ne studio i keqkuptuan te bijat dhe thane se u treguan te pabesa sepse nuk kane kundershtuar asnjhere kur eshte folur per trashegimine.

Megjithese i ri ne moshe, Roxhensi 15 vjec u premtoi motrave se te gjitha do te marrin ate qe meritojne.

Arditi u cudit se si ja le pasurine motrave kaq lehte dhe djaloshi jep pergjigjen qe i le pa fjale.

Ai tha se “Pasuria më e madhe nuk janë gjërat materiale, por familja. Ajo ja jep të gjithë pasurinë njeriut”.

Në fund motrat i thanë vëllait se e gjitha ishte një lojë pasi ai e meriton pasurinë dhe të 4- t përqafohen.

Be the first to comment on "3 Motrat i kërkojnë pasurinë, prindërit sh.okohen, por përgjigja e vëllait do ju lërë pa fjalë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*