36-vjeçari vjen për herë të dytë në emision, i bën surprizë gruas së 5-të: Besoj do na ecë…VIDEO

Juliani vjen per here te dyte ne misionin “Ka një mesazh për ty”, dhe hera e parë ishte në 1 Maj 2016, ku doli per t`i bere një surprizë gruas së tij të tretë, Sadetit.

Ndersa këtë herë eshte rikthyer për t’i bërë surprizë gruas së tij të re, të quajtur Fitore.
Hap hap esi ren rekl5a.muese per tu shfaqur vi.d3o
Juliani gjate bisedes në studio tregoi se marrëdhënia me Sadetin nuk funksionoi, dhe u ndane me mirekuptim.
Por më pas u njoh përmes Facebook-ut me një vazë të quajtur Ina, e cila kishte dashur ta njhte edhe me familjen por as lidhja me të nuk zgjati shumë.
Më tej, ai u njoh me Fitoren qe tashmë se bashku kanë 3 vite të martuar.
Hap hap esi ren rekl5a.muese per tu shfaqur vi.d3o

Ja vidjo e plote:

Be the first to comment on "36-vjeçari vjen për herë të dytë në emision, i bën surprizë gruas së 5-të: Besoj do na ecë…VIDEO"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*