50-vjeçarja bëhet nënë për herë të parë, i vendos femijes emrin me te veçantë

50-vjeçarja bëhet nënë për herë të parë, i vendos femijes emrin me te veçantë

Nga nga ciftet me te bukura pas gjithe atyre mu ndi mev e ata behen prinder. Gezimi dhe Zenepja treguan historine e tyre ne emsionin Njerez te pa dukshem. “Nuk e mendoja se do martohesha ndonjë ditë. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Be the first to comment on "50-vjeçarja bëhet nënë për herë të parë, i vendos femijes emrin me te veçantë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*