A do këndosh këngë serbe/ Këngëtarja shqiptare e bën Arian Canin të flasë me vete:Nuk ka shance…

E ftuar në emisionin “Zonë e lirë”, Romina Aliaj është pyetur nga Arian Çani a mund të këndojë këngë në gjuhën serbe apo në atë greke.

VIDEO/ “Turp të kesh”, këngëtarja reagon ashpër ndaj Arian Çanit: Mos më provoko – Gazeta Tema

“Nuk ka shansë, jo jo, jam ra ciste, serbe dhe greke nuk këndoj asnjëherë, ku rrë kur rë”, ka thënë këngëtarja.

“Mos mi shaj grekët se nuk të ftoj në emision”, i është drejtuar Çani.

Por, duket se Romina nuk e ka problem këtë. “Po mos më fto, nuk i dua”, i është përgjigjur ajo.

Be the first to comment on "A do këndosh këngë serbe/ Këngëtarja shqiptare e bën Arian Canin të flasë me vete:Nuk ka shance…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*