A ju kujtohet vajza e Doktor Florit, kanë kaluar shume vite, e shikoni sa është rritur…

Kanë kaluar plot 6 vite qe kur u nda nga jeta këngëtari i njohur Dr. Flori duke lene pas dy fëmijë te mitur, një vajzë e një djalë. Miqtë e tij publikojnë herë pas here foto me fëmijët e Dr. Florit we shume e donin, duke na mbajtur edhe të informuar për jetën e tyre pas humbjes së babait.

E njejta gje ndodhi para disa ditesh, ku këngëtarja jone shume dashur Aurel Gaçe ka publikuar një foto me Kaltrinën, vajzën e kengetarit të ndjerë.
Ajo që shohim te gjithe është se Kaltrina është rritur e zgjatur dhe është bërë një zonjushë e vërtetë, ndërsa Aurela nuk i ka kursyer si asnjehere fjalët e ëmbla për të.

Aurela shkruan perkrah fotos:
“Unë nuk jam e shkurtër, thjeshtë Kaltrina i ngjan babit e mamit. Të dy të gjatë nga natyra. Kaltrina sa je rritur shpirt i vogël, të njoha kur mami e babi të merrnin xhiro me karrocë, ti ishe një bebe e bukur, sot je një zonjushë 1.70 cm”.

Be the first to comment on "A ju kujtohet vajza e Doktor Florit, kanë kaluar shume vite, e shikoni sa është rritur…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*