“A ke veshur brekë?”/ Me pozën e saj tepër “pro vokuese”, Alketa Vejsiu nxit plot reagime tek ndjekësit (Video)

Së fundmi, moderatorja e njohur ka publikuar disa poza ku shfaqet mjaft seksi dhe elegante. Ajo shfaqet e veshur me një pallto ngjyrë kaf, ndërsa shfaq hiret e saj.Me këto fotografi, Alketa duket se ka marrë vëmendjen e gjithë ndjekësve të saj, pasi është shfaqur paksa ndryshe nga herët e tjera.“Edhe ti ike për lesh”, shkruan një ndjekës, ku një tjetër ia pret: “Aman thuaj te drejten ke veshur breke apo e ke lisho fare” ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni:

Be the first to comment on "“A ke veshur brekë?”/ Me pozën e saj tepër “pro vokuese”, Alketa Vejsiu nxit plot reagime tek ndjekësit (Video)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*