Agron Llakaj të prek në zemër me urimin për gruan e tij/ O Kostandina ime…

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj, i ka kushtuar një dedikim të ëmbël bashkëshortes së tij me rastin e 60-vjetorit të lindjes.

Llakaj ka zgjedhur të ndajë një foto të tyre me nipat dhe mbesën, duke i uruar Kostandinës edhe 100 vite të lumtura.

Një ditëlindje në kohë pandemie, që për aktorin, në vend të një feste siç duhet, “do pimë dolli zemre e dashurie”.

Postimi i plotë:

..e si mund te filloj Dhjetori ndryshe?! Ne ditelindjen tende shume urime zemre,e dashur Kostan

Be the first to comment on "Agron Llakaj të prek në zemër me urimin për gruan e tij/ O Kostandina ime…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*