Ajo ka 4 fëmijë, por moderatorja nuk e fsheh dëshirën për të 5-tin: Ti e di, unë nuk them jo…


Moderatorja e njohur shqiptare Ermira Causholli ka prezantuar veten si nene e pekushtuar e 4 femijeve dhe me nje familje te shendetshme.

Ermira eshte nene e 4 vajzave dhe madje nuk e hedh poshte mundesine e shtimit te amiljes me nje pjesetar te ri.

Ne nje emision pasditeje “Ftese ne 5” me Bieta sulon, Ermira ka folur mbi pyetjet qe nuk duhet ti besh nje femre.

Ndermjet te ftuarve u diskutua edhe situata kur te afermit te pyesin per planet e nje femije tjeter dhe stresi qe krijohet nga keto pyetje.

Por moderatorja tregoi te kunderten pasi tha se nuk e ka pasur problem kur njerezit e pyesnin per femijen, kjo ndoshta ngaqe femijen e pare e ka sjelle ne jete ne moshe mjaft te re.

“E kam pritur si gjënë më të bukur të kësaj bote, kanë qenë katër vajza, mund të jenë pesë ti e di, unë nuk them jo. E vetmja gjë që kanë filluar të më pyesin ka qenë kur do ta bësh fëmijën e dytë ishte pas fëmijës së parë, nuk më kanë thënë më për të tretën. Në momentin që e bëra shumë herët duhet të rritesha shumë shpejt. Unë kisha këtë, e vogël, si do ta rris. Ne ishim në qiellin e shtatë, sepse dëshironim shumë fëmijë. Njerëzit më thoshin që bëni një fëmijë të dytë, unë nuk mërzitesha. Ishim një familje e vogël, ku unë duhet të ndjehesha jo vetëm nënë, por doja ta ndjeja edhe lezetin e punës dhe nuk më shqetësonin njerëzit”, u shpreh moderatorja.

Be the first to comment on "Ajo ka 4 fëmijë, por moderatorja nuk e fsheh dëshirën për të 5-tin: Ti e di, unë nuk them jo…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*