Aktori i njohur turk mund të përfundojë prapa grilave…!


Aktori dhe këngëtari turk Ozkan Denis, i njohur për publikun me serialet turke, mund të përfundojë në burg, për dhunë ndaj gruas 20 vjet më të re.

Sipas mediave turke, hetimi mbi çështjen ka mbaruar dhe prokuroria ka ngritur një proces gjyqësor kundër Ozkan, duke kërkuar një dënim nga gjashtë muaj burg deri në një vit e gjysmë.

Fejza tha se aktori e rrahu atë disa herë, dhe hera e parë që ndodhi ishte tre vjet më parë në shtëpinë e tyre në zonën e Sarrier. Ajo zbuloi se një incident i dhunshëm ndodhi ndërsa ishin në Gjermani, dhe sipas mediave turke, dadoja, një shoqe e përbashkët dhe motra e saj dëshmuan kundër aktorit.

Be the first to comment on "Aktori i njohur turk mund të përfundojë prapa grilave…!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*