Aktorja E Njohur Turke Kërc.ënohet Nga I Dashuri, Ja Çfarë Ndodhi…

Për publikun shqiptar aktorja e njohur turke Ajeshgyl Çinar u bë me roline Lilës tek seriale shumë i ndjekur ‘Mollë e ndaluar’.

Por së fundmi aktorja është gjendur në një situatë shumë të rë.ndë.
Teksa ndodhet në restorant me të dashurin Ajshegyl është detyruar të thërras policinë.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Mediat turke shkruajnë se shkak për këtë u bë debati që ajo kishte me të dashurin e saj pasi ky i fundit i kishte hedhur gotë ne verës në fytyrë.
“Ai do më vra.së.
Ju lutem lajmëroni policinë”, mësohet të ketë thënë aktorja.

I dashuri i saj e ka kuptuar situatën dhe menjëherë është larguar nga restoranti.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Be the first to comment on "Aktorja E Njohur Turke Kërc.ënohet Nga I Dashuri, Ja Çfarë Ndodhi…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*