E duan të gjithë shqiptarët/ Songyli jep mesazhin e madh pas ndarjes nga burri; Unë jam…


Aktorja turke Gokçe Akyildiz është bërë shumë e njohur me rolin e “ëë” në serialin “Lule të vetmuara”.


Pas përfundimit të këtij seriali në Turqi, aktorja 27-vjeçare e ka lënë pak pas dore karrierën në aktrim dhe u përqëndrua tek biznesi i saj.

Së fundmi ajo ka provuar dhe një eksperiencë të re. Gokçe ka modeluar për stilisten Neslisah Yilmaz për London Fashion Ëeek.

“Isha shumë e emocionuar kur më ofruan të modeloja. Ishte diçka që nuk e kisha bërë deri më sot, nuk kam patur eksperiencë”-tha aktorja.

Be the first to comment on "E duan të gjithë shqiptarët/ Songyli jep mesazhin e madh pas ndarjes nga burri; Unë jam…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*