Aktorja turke ka gëzim të madh/ Pret fëmijën e parë në moshën 42 vjecare…

Aktorja turke shumë e dashur për shqiptarët, Ozge Ozder, e njohur nga roli i ‘Emelit’ në serialin “Shtëpiake të dëshpëruara”, është në pritje të ëmbël.

Lajmin e kanë bërë të ditur mediat e huaja, sipas të cilave 42-vjeçarja e ka ndarë lajmin me miqtë saj. Ozge do të bëhet nënë për herë të parë me një vajzë.

Dy vite më parë ajo u kurorëzua në martesë me këngëtarin Sinan Guleryuz dhe çifti janë shumë të lumtur që do të bekohen me fëmijë.

Be the first to comment on "Aktorja turke ka gëzim të madh/ Pret fëmijën e parë në moshën 42 vjecare…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*