Alban Dudushi e thotë për herë të parë/ Ja cfarë më ka pëlqyer te Bieta kur e pashë për herë të parë

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi të ftuar mbrëmjen e djeshme në spektaklin “Binjakët”, të dy ata kanë rrëfyer çdo të pathënë që nuk kemi ditur në lidhje me raportin e tyre. Kur u pyet se çfarë e tërhoqi në fillim tek Bieta, Albani tha se gjëja e parë që i kishin bërë përshtypje ishin flokët e moderatores.

Rrëfehet Alban Dudushi, tregon çfarë e tërhoqi më

Ndërsa për sa i përket puthjes së tyre të parë, ata kanë pohuar se ka vonuar pak, duke qenë se pritën sa ndjenjat të përputheshin me trurin.

Çifti treguan se kanë plan të zgjerojnë familjen e tyre, madje gjithçka e kanë më se të qartë. Bieta dhe Albani shprehën dëshirën për të pasur edhe dy fëmijë të tjerë, e madje moderatorja tha se e mira do të ishte që të ishin binjakë.

Për sa i përket anës profesionale, Albani nuk preferoi të tregonte arsyen e largimit nga Top Channel, duke theksuar se tashmë ka nisur një marrëdhënie të re me Vizion Plus.

Abuzova me detyrën”, Alban Dudushi dhe Bieta flasin për njohjen e tyre në kushte varësie ”shef-punonjëse” (VIDEO) – FaxWeb

Be the first to comment on "Alban Dudushi e thotë për herë të parë/ Ja cfarë më ka pëlqyer te Bieta kur e pashë për herë të parë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*