Alketa Vejsiu bëhet hallë, vjen në jetë mbesa e saj/ I ka bërë dedikim zemre: Do jem engjëlli jot dashuria e hallës!

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Alketa Vejsiu ka ndarë sot një lajm të ëmbël. Alketa është bërë hallë pasi vëllai i saj, Endri është bërë baba i një vajze.

Alketa ka publikuar fotot e para me mbesën duke i shprehur dashurinë dhe shkruan se do e ketë gjithmonë në krah.

“Victoria do jem ëngjëlli jotë përgjithmonë! Halla të do shumë, shoqja ime më e ngushtë”, shkruan moderatorja.

Be the first to comment on "Alketa Vejsiu bëhet hallë, vjen në jetë mbesa e saj/ I ka bërë dedikim zemre: Do jem engjëlli jot dashuria e hallës!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*