Alketa Vejsiu tregon sekretin/ Ja si më shëroi mjeku i mire Pipero…!


Alketa Vejsiu rrëfeu se e kishte kaluar dhe tashme ajo eshte mire dhe gjendja e saj eshte shume e mire.

Ajo thote se:e kam kaluar, tamponi doli negativ para dy javesh!

Qendrova disa dite ne izo.lim ne shtepi. Jam mire per fat.

Kam degjuar raste vertete te renda dhe lutem cdo dite qe Zoti te mbroje njerezit afer meje dhe te gjithe shqiptaret! Kjo nuk eshte shaka. Kujdesuni per veten!

Falenderoni Zotin dhe Festoni cdo dite qe keni shendet dhe jeni ne jete! ”- shkruante Alketa krahas disa fotove të saj.

Mbrëmjen e djeshme, Alketa ka treguar për ndjekësit në InstaStory si e ka kaluar te gjithe kete semun.dje.

Ajo tregoi gjithashtu se ishte ndjekur nga mjeku Pëllumb Pipero.

Be the first to comment on "Alketa Vejsiu tregon sekretin/ Ja si më shëroi mjeku i mire Pipero…!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*