Almeda të kënaq shpirtin me fjalët për burrin turk/ Ai i kthen përgjigje në gjuhën e saj: Po mëson shqip si dhëndër shqiptar

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman para pak ditcsh ndanë lajmin e bukur me publikun se do të behën prindër për herë të dytë.

Almeda Abazi thotë se agjëron Ramazanin që nga mosha 15-vjeçare | Gazeta Lajm

Ndërkohë, mbrëmjen e djeshme, Almeda publikoi në llogarinë e saj në Instagram një foto, ku shfaqej një luan dhe një luaneshë, të cilët kishin prekur kokat me njëri-tjetrin.
‘Ne’, shkroi Almeda krahas postimit

Ndërkohë, bashkëshortit i saj Tolgahan, i ktheu asaj përgjigje në ship, duke shkruar ‘Po’.
Me sa duket, aktori i njohur turk, Tolgahan, po përparon çdo ditë e më shumë me gjuhën shqipe.

Be the first to comment on "Almeda të kënaq shpirtin me fjalët për burrin turk/ Ai i kthen përgjigje në gjuhën e saj: Po mëson shqip si dhëndër shqiptar"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*