Ana dhe Arsimi qenkan lidhur bashkë/ Ja ku u kapën mat…!


Ditën e sotme qarkulloi në rrjet një lajm, i cili vërtetonte disi thashethemet që qakullonin lart e poshtë prej disa javësh lidhur me faktin se Ana dhe Arsimi, ish-konkurrentë në Përputhen janë bashkë.

Ishte opinionisti Meridian Ramcaj i cilii duket se vulosi “lidhjen” mes tyre, duke postuar një foto me Arsimin me mbishkrimin: Foto e mundësuar nga Ana

Mirëpo, me sa duket nuk ka aspak dyshime lidhur me faktin se ata të dy janë bashkë.

Të dy kanë postuar pak më parë foto të të njëjtit restorant.

Showbiz
– By Magazina

Be the first to comment on "Ana dhe Arsimi qenkan lidhur bashkë/ Ja ku u kapën mat…!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*