Andi nuk e mban dot më brenda dashurinë për Melisën/ E shtrenjta ime ti…

Tani që Andi dhe Melisa e konfirmuan lidhjen, në rrjete sociale nuk mungojnë pozat e ëmbla dhe dedikimet.

Vetëm së fundmi Andi ka publikuar një foto krah partneres, duke shkruar se me të ndihet i plotësuar.

“Me ty ndihem kaq plot…e shtrenjta ime”, ka shkruar ai krahas fotos.

Be the first to comment on "Andi nuk e mban dot më brenda dashurinë për Melisën/ E shtrenjta ime ti…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*