Arbana dhe Eduarti e kanë lënë Diellin vetëm/ Ja ku kanë shkuar ata të dy…


Moderatorja e njohur Arbana Osmani pak kohe me pare eshte bere nene per here te dyte dhe ne jete erdhi djali i quajtur Diell.
Tashme ajo dhe Eduart Grishaj kalojne shume kohe duke u perkujdesur per Diellin.
Mirepo nga ana tjeter ajo ka vazhduar edhe profesionin e saj me xhirimet e emisionit ‘Dua te te bej te lumtur’ e ndersa Eduarti vazhdon xhirimet e filmit te cilin e ka cituar edhe ne rrjete sociale.

Keshtu duke qene se dy te kane qene te zene edhe me impenjimet jashte familjes nuk kane pasur mjaft kohe per veten, ndaj edhe mbremjen e djeshme e kane kaluar jashte ne nje darke te pare si prinder te rinj.

Vidjoja qe Eduarti ka postuar ne instagram tregon se si cifti po darkon jashte ne nje restorant dhe ai nuk harron edhe fjalet: “sonte i kanë marrë leje Diellit që të dalin bashkë”.

Ne fakt edhe Arbana e ka postuar nje foto ne profilin e saj bashkangjitur shkrimit: ‘Darka e pare jashte e prinderve’

Be the first to comment on "Arbana dhe Eduarti e kanë lënë Diellin vetëm/ Ja ku kanë shkuar ata të dy…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*