Arbana Osmani flet keq për ”Përputhen”: Fallco dhe shumë të zhurmshëm, nuk i shikoj por…

Arbana Osmani flet keq për ”Përputhen”: Fallco dhe shumë të zhurmshëm, nuk i shikoj por…

Arbana Osmani flet keq për ”Përputhen”: Fallco dhe shumë të zhurmshëm, nuk i shikoj por…

Moderatorja Arbana Osmani ka vendosur që këtë të premte t’u përgjigjet disa pyetjeve të fansave rrethe jetës personale, televizionit dhe për programet e saj.

Arbana ka treguar se nuk mendon që do e lërë ndonjëherë punën në televizion dhe e vetmja arsyeja do të ishte nëse nuk do të merrte të njëjtën kënaqësi si prej 20 vitesh.

E pyetur nëse e ndjek “Përputhen”, një nga emisionet më të komentuar së fundmi, Arbana është shprehur se për të është shumë i zhurmshëm, por i bëhet qejfi që lexon online dhe ka këtë sukses.

“Jo nuk e ndjek. Fallso.
Shumë i zhurmshëm.
Por lexoj për të online dhe më bëhet qejfi për suksesin”, shkruan Arbana.

Be the first to comment on "Arbana Osmani flet keq për ”Përputhen”: Fallco dhe shumë të zhurmshëm, nuk i shikoj por…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*