Arbana Osmani publikon foton e ëmbël me Eduart Grishajn dhe shfaq barkun e rrumbullakosur…


Moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani, tashme është shtatzënë me fëmijën e dytë dhe kjo shtatezani po i afrohet fundit.

Keto ditë, në një foto të publikuar në “Instagram”, Arbana është shfaqur në krahët e partnerit të saj regjisorit Eduart Grishaj, ku i duket lehtësisht barku i rrumbullakosur.

Arbana me sa duket e ka shoqëruar Eduartin gjatë xhirimeve që ai ka patur për një projekt të ri.

Moderatorja shume e dashur per ne ka shkruar:

“Duke bërë filma dhe fëmijë. Gjatë xhirimeve të “Sofia”, film i drejtuar nga artisti im i preferuar Eduard Grishaj. I uroj atij dhe të gjithë skuadrës shumë fat”, ka shkruar moderatorja krahas fotos së publikuar.

Nje foto jo me shume qartesi lehte dallon se cifti ka nje lidhje te bukur edhe ne prag te femijes se tyre te pare.

Be the first to comment on "Arbana Osmani publikon foton e ëmbël me Eduart Grishajn dhe shfaq barkun e rrumbullakosur…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*