Ardit Gjebrea humb njeriun e shtrenjtë, moderatori jep lajmin e hidhur per te gjithe…!


Nje lajm nga Ardit Gjebrea ku mesohet se diten e sotme ka humbur xhaxhain e tij.

Lajmin e ka bërë me dije vetë ai me anë të një statusi në rrjetet sociale. Ai thotë se nje njeri tjetër i shtohet familjes Gjebrea.

Teksa i dedikon disa fjalë të ndjera, Arditi tregon se xhaxhi i tij ka qenë mjek.

“Një engjëll tjetër i shtohet familjes Gjebrea, xhaxhai im…

Shembulli i mirësisë, dashuria e bashkëshortes dhe dy vajzave, kujdesi i të gjithëve, mjeku që nuk u lodh për askënd.

Në paqe shpirti yt! #shpetimgjebrea”, shkruan Arditi.

Be the first to comment on "Ardit Gjebrea humb njeriun e shtrenjtë, moderatori jep lajmin e hidhur per te gjithe…!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*