Arian Cani prezanton vajzën e tij/Shikoni si qesh kjo me mua se hapa….VIDEO


Arian Çani ka vendosur të hapë një profil në Tik Tok, edhe pse nuk i pëlqen dhe aq rrjetet sociale mundohet ti rri larg.

Por e bija i kerkon atij qe ai te hap nje llogari dhe Çani ka vendosur të bëjë video nga përditshmëria, duke e parë kështu moderatorin edhe në jetën e tij private.

Kam emocion të paparë… më raftë pika!’/ Ndodh për herë të parë! Arjan Çani fton vajzën në emision, Joana e vogël prezantohet si aktore – Dosja AL

Në dy videot e para që ka publikuar, moderatori shfaqet me të bijën, Joanën, e cila qesh me të atin dhe batutat e tij.

“Unë s’marr vesh nga rrjetet sociale dhe Joana sapo më tha duhet të bësh një video ta hedhësh në TikTok se ke vetëm 5 abonentë”, është shprehur Çani.

Ndërsa në videon e dytë ai bisedon me Joanën se çfarë emri do i vendosin qenushit që do të marrin.

Be the first to comment on "Arian Cani prezanton vajzën e tij/Shikoni si qesh kjo me mua se hapa….VIDEO"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*