Aurela Gace përlot me dedikimin për doktor Florin/ 6 vite pa ty, koha nuk ka shëruar asgjë..

Ky vit , shënoi gjashtë vjetorin e vd ekj es së këngëtarit të njohur shqiptar Dr. Florit. Këngëtari, pjesë e grupit të njohur West Side Family, vd iq në vitin 2014.

Në çdo koncert je me mua’, Aurela Gaçe kujton me fjalë zemre Dr.Florin – Shqiptarja.com

Ai kishte mar rëdhënie të mira me një pjesën më të madhe të estradës shqiptare dhe cilësohej si një nga miqtë e ngushtë të këngëtares Aurela Gaçe.

Së fundmi, Aurela ka ndarë një foto në rrjete sociale, ku përkujton mikun e saj tashmë të ndjerë. “6 vjet pa ty Flor”, ka qenë përshkrimi i fotografisë, e cila fillimisht ishte publikuar nga bashkëpunëtori i tij, Landi Fornia.

Kujtojmë që Dr. Flori ndërroi jetë në moshën 35 – vjeçare, duke lënë pas bashkëshorten dhe dy fëmijët e tij.

Aurela Gaçe mban premtimin, publikon këngën me Dr. Florin (VIDEO) – PORTALB

Të njoha kur ishe bebe, sot je zonjushë”- Aurela Gaçe publikon foton me vajzën e Dr Florit, ja detaji i veçantë që vuri në dukje – Panorama Plus

Be the first to comment on "Aurela Gace përlot me dedikimin për doktor Florin/ 6 vite pa ty, koha nuk ka shëruar asgjë.."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*