Babai i tij nuk jeton më, gazetari Drini Zeqo përlot me fjalët për të

Drini Zeqo është padyshim një nga gazetarët më me zë në tregun shqiptar të medias.

Prej 4 vitesh babai i gazetarit nuk jeton më.

Ai u nda nga jeta fare papritur, nga një sëmundje dhe nuk arriti dot t’u linte të bijve mesazhet dhe amanetet që do të donte, shkruan meganews.al.

Për Drinin ai ka qenë një prej shokëve dhe miqve më të mire.

Edhe këtë vit gazetari nuk kishte si ta kalonte pa përmenduar babain e tij, teksa në një postim në instagram shkruan:

“Java qe lame pas me kujtoi diten kur ike ti , ishte nje dite qe do me kujtoje gjithmone ndarjen nga jeta te tim ati. 14 prill 2015.
Ne foto qe si gjithmone teknologjia nuk na le pa kujtuar jam une te nesermen e percjelles se tij, per ti thene se isha duke bere me te miren time.
Perpiqem ta bej gjithmone cdo dite dhe ore qe kalon.”

Be the first to comment on "Babai i tij nuk jeton më, gazetari Drini Zeqo përlot me fjalët për të"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*