Banori i Big Brother fëlliq Aulona Musten: Femër e tmerrshme, që lavdërohet me burrin që i mori shoqes…

Ish banori i Big Brother, Ben Kasemi është shprehur se Aulona Musta ka qenë personi që qëndronte pas faqes “Demaskimet”, një faqe që tregonte dhe zbulonte pamjen e personazheve të famshëm para dhe pas operacioneve plastike.

Nëpërmjet një instastory ku një nga ndjekësit e tij e pyet se ç’mendim ka për Aulona Mustën, ish banori i BB ka nisur duke e ofe nduar moderatoren.

“Llafazane e tmerrshme! Do të bëjë si e shkathët. Kjo është mbretëresha e adresave fallco. Kjo ka pasur gisht tek faqja Demaskimet. Sot del e na flet si e zgjuar. Skuthe! Aman, femër që lavdërohet me burrin. Llapaqene!”

Vete Aulona Nuk ka nguruar ta thotë por bashkëshorti i saj paska qenë ish i dashuri i një shoqeje. Kështu ka rrëfyer moderatorja e njohur Aulona Musta në rubrikën ‘Dance with Graciano’.

‘E kam takuar për herë të parë në klub. Por, ka qenë ish-i dashuri i shoqes së motrës sime. Ishim takuar, përshëndetur dhe kaq. Pas disa muajsh, ata u ndanë dhe isha në një nga klubit e kryeqytetit me shoqet e mia, ai me disa miq që i njihja dhe bashkuam tavolinat.

Ai fliste pak më shumë se zakonisht, më gjeti në Facebook, folëm dhe pastaj u takuam. Jemi puthur që në takimin e parë. Kemi bashkëjetuar fillimisht. Bëjmë 9 vjet tani në prill’, rrëfeu Aulona.

Be the first to comment on "Banori i Big Brother fëlliq Aulona Musten: Femër e tmerrshme, që lavdërohet me burrin që i mori shoqes…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*