“Bëmë mama të të ngjaj”, njihuni me vajzën bukuroshe të Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit…


Këngëtarja e njohur Mira Konçi dihet se prej vitesh jeton së bashku me familjen e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo eshtë një ndër zërat dhe imazhet më të ëmbla të viteve ’90,bashke m bashkeshortin mirepo sa herë e sheh duket se koha ka ndaluar për të.

Era Saraçi është vajza e ciftit Mira Konçi dhe Shpëtim Saraçit, e cila njësoj si e ëma rezaton një mirësi në fytyrë dhe shume e bukur ne tiparet e jashtme.

Foto e saj e fundit në Instagram ku ndodhet në Tiranë është pëlqyer dhe shpërndare shumë nga ndjekësit e bukuroshes.

Era u bë vitin e shkuar pjesë e medias shqiptare pas diplomimit të saj në Colby College, në SHBA

Keto jane disa fotot te bukura te saj me familjen Saraci

Be the first to comment on "“Bëmë mama të të ngjaj”, njihuni me vajzën bukuroshe të Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*