Berisha u shpall non grata/ Po nusja e djalit të tij nuk pyet fare: Vesh fustanin e shtrenjtë njëlloj si ylli i televizionit amerikan…

Kim Kardashian ka bërë “xing” me blogeren shqiptare, Armina Mevlani. Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto e veshur me një fustan të zi, të cilin Armina e ka veshur më parë.

Vetë blogerja ka ndarë në Instastory foto me fustanin në fjalë, duke shkruar: “E vesha e para”.

Më tej ajo ka ndarë dhe fotot e yllit të “Keeping Up With The Kardashians”. “Kim sot”, ka shkruar Armina.