Bihteri e telenovelave po lë burrin/ Po si e bëre kështu moj bijë…


Aktorja turke dhe këngëtari Kenan Dogulu dhe pse kanë pasur mjaft kri za në martesën e tyre, dhe janë përfolur disa herë për ndarje, kanë gjetur gjithmonë rrugën e rikthimit tek njëri-tjetri.

Beren Saat’in idolü kim? Açıkladı… – Magazin Haberleri

Por pavarësisht kësaj, martesa e dyshes është vënë shpesh në fokus të mediave rozë. Në programin turk ‘Hayatin Icinden’, u vu në fokus martesa e çiftit dhe sipas gazetarëve, Beren ka f rikë nga divorci pasi vuan nga paaf tësia për ti dhënë fund kësaj martese.

Gjithashtu gazetarët theksuan se se ajo është e pakënaqur me martesën e saj dhe kjo nuk ka vend për diskutim. Kujtojmë se Beren dhe Kenan u martuan në vitin 2014.

Be the first to comment on "Bihteri e telenovelave po lë burrin/ Po si e bëre kështu moj bijë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*