Biznesmeni shqiptar e thotë hapur fare/ Dua të fle një natë me Era Istrefin dhe Rina Balajn

Arbër Cepani, një nga djemtë më të njohur të ekraneve shqiptare dhe njëkohësisht një sipërmarres tejet i suksesshëm ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone” në RTV ORA.

Arbër Çepani shfaqet për herë të parë si moderator: Po sakrifikoj biznesin për televizionin

Si kurrë mëparë Arbri ka folur për vajzat e famshme me të cilat do të donte të kalonte një natë. Sfida e moderatores Ester Bylyku ishte e tillë: Mes 2 vajzave i duhej të zgjidhte me cilën do të martohej dhe cilën do të donte vetëm për një natë, dhe këto ishin pergjigjet e Arbrit:

Mes Nora dhe Era Istrefit. Arbri do të donte të kalonte një natë me Erën ndërsa mund të martohej me Norën

Mes Rina Balaj dhe Elvana Gjata .Ai zgjodhi Elvanën për një lidhje më serioze e cila mund të shkonte deri në martesë, ndërsa me Rinën një natë romantike.

Be the first to comment on "Biznesmeni shqiptar e thotë hapur fare/ Dua të fle një natë me Era Istrefin dhe Rina Balajn"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*