Brenda shtepise super luksoze te Bleona Qeretit/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo vilen e saj..


Ajo eshte nje nga kengetaret me te mira shqiptare ne Amerike.

Ajo eshte shume e pelqyer dhe e perfolur pasi daljet e saj ne televizion jane gjithmone te bujshme.

Gjithmone e guximshme dhe nuk kursehet per asnje fjale. Ajo eshte mjaft e kuruar, me forma perfekte dhe me projekte te ndryshme artistike. Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale ku shpesh poston foto ose video nga perditshmeria.

Bleona ka publikuar ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ nje foto nga kendi i shtepise se saj. Kengetarja shfaqet me nje ari ne duar dhe shume e thjeshte.

Be the first to comment on "Brenda shtepise super luksoze te Bleona Qeretit/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo vilen e saj.."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*