Bujar Qamili rëndë me shëndetin thanë/ Reagon miku i tij: E kishte nga veshkat, ja si është tani…!


Lajmet se këngëtari është inf5ktuar dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore u shpërnda gjerësisht të mërkurën, mirepo mesa duket kjo nuk qenka e verteta/

Ramazan Çeka, mik i Bujar Qamilit sqaroi sot për emisionin “Shqipëria live” se këngëtari është në gjendje të mirë shëndetësore.

“Para ca ditëve shkoi në Itali për rinovim dokumentash. Atje pati një problem me veshkat, u shtrua në spital, ku mori mjekimin e duhur.”- thotë Çeka. Ai thotë se tashmë gjendja e këngëtarit është e stabilizuar.

Për më tepër, Çeka zbuloi për publikun se Bujar Qamili është duke përgatitur 2-3 këngë, të cilat synon ti publikojë për festa por kjo varet nga raporti i mjekëve për shëndetin e tij.

Keshtu qe lajme t mira na presin per Bujar Qamilin

Be the first to comment on "Bujar Qamili rëndë me shëndetin thanë/ Reagon miku i tij: E kishte nga veshkat, ja si është tani…!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*