Dedikim për atin e ndjerë/ Lori Hoxha zbulon kuptimin prekës të tatuazhit të saj…


Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh realizon intervista të vogla me ndjekësit ku u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve.

Prekëse!/ Lori Hoxha zbulon kuptimin që fshihet pas tatuazhit në krah

Një prej ndjekësve e pyet për kuptimin e tatuazhit që ka në krah dhe Lori nuk ka hezituar të përgjigjet.

Lori ka treguar se në krah ka shkruar fjalën “saudade” dhe duket se ka lidhje me personin që i ndjen më shumë mungesën, babain e saj të ndjer

Be the first to comment on "Dedikim për atin e ndjerë/ Lori Hoxha zbulon kuptimin prekës të tatuazhit të saj…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*