Deklarohej e zhdukur prej 12 ditesh, por ja se si gjendet 27 vjecarja shqiptare ne Greqi, nene e 4 femijeve….

Ky eshte nje lajm i mire pasi ne Greqi eshte publikuar gjetja e gruas 27 vjecare e cila kishte me shume se 10 dite qe raportohej e zhdukur.
Quhet Anonia Nikolla dhe ka 4 femije por ajo u raportua e humbur nga familjaret e saj ne dten 12 gusht ne nje zone te Kretes.

Vete bashkeshorti i saj kishte njoftuar policine e zones se Iraklios se gruaja e tij ishte kthyer shendoshe e mire ne banesen e tyre.

Megjitate, ende nuk dihen rrethanat se si ajo eshte kthyer.
Apo edhe se cilat ishin arsyet e xhdukjes se saj.

Keshtu qe pas njoftimit te burrit policia i ka nderprere hetimet dhe kerkimin per nenen ne fjale.

Be the first to comment on "Deklarohej e zhdukur prej 12 ditesh, por ja se si gjendet 27 vjecarja shqiptare ne Greqi, nene e 4 femijeve…."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*