Deklaroi Se Dashuronte Ramën/ Ornela: Punoja Në Një Klub Diskoteke, Merrja Shumë Para, Por Fati…

Deklaroi Se Dashuronte Ramën/ Ornela: Punoja Në Një Klub Diskoteke, Merrja Shumë Para, Por Fati…

Ornela Vorpsi, shkrimtarja e cila shkaktoi buje me deklaraten e saj per dashurine platonike per Edi Ramen, në një intervistë me Blendi Fevziun,

ka treguar jetën në Tiranë për të vijuar më pas tek largimi në Itali e më vonë në Francë.Referuar artit të saj, ku një pjesë të mirë e zë femra, Ornela ka treguar se si ajo ka sjellë një këndvështrim tjetër për femrën dhe të bukurën, megjithatë në preferencat e saj mbeten meshkujt.shtyp hapsiren re7klamuese shiko vidjeon

Be the first to comment on "Deklaroi Se Dashuronte Ramën/ Ornela: Punoja Në Një Klub Diskoteke, Merrja Shumë Para, Por Fati…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*