Del Video Me Gjyshin/Donin Të Martoheshin Po Nuk I Linte Gjyshi/ Vjen Lajmi I Mirë Nga Cifti Shqiptar

Pak ditDon më parë në “Dua të të bëj të lumtur” u transmetua historia e ndaluar e një çifti të dashuruar të cilët kishin pengesë familjen, kryesisht gjyshin e vajzës.

Por edhe pse vajza pranoi propozimin për martesë, duke i dalë kundër familjes së saj, u desh ndërhyrja e policisë në emision për të n eut ralizuar situatën mes familjarëve.
Mesa duket tashmë gjerat mes tyre janë rregulluar.

Në një video në rrjet duket se gjyshi e ka pranuar çiftin e ri dhe ata kanë qenë duke shëtitur bashkë në rrugët e Tiranës.

Be the first to comment on "Del Video Me Gjyshin/Donin Të Martoheshin Po Nuk I Linte Gjyshi/ Vjen Lajmi I Mirë Nga Cifti Shqiptar"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*