Del videoja int.ime e Roza Latit në shtrat me Stresin, shp.ërthen keq Keisi: Nuk prek dot jetën time private ti se…(Video)

Një skeç i realizuar nga Roza dhe Stresi në emisionin “Why not”, nuk është pritur mirë nga ish partnerja e reperit, Keisi. Në skeç, Roza dhe Stresi kanë inskenuar momentin e tij të arr.estimit. Roza aktron si një fanse që futet në dhomën e Stresit ndërsa policia arr.eston këtë të fundit.
“Më përdh.unoi, jam sht.atzënë”, dëgjohet të thotë Roza.
Pas këtij skeçi, Keisi ka reaguar ashpër nëpërmjet një postim në Instagram ku i bën thirrje Rozës mos ta prekë jetën e saj private.ja dhe рër me shum ju para qesim në vi deo pamjet e plota.

Be the first to comment on "Del videoja int.ime e Roza Latit në shtrat me Stresin, shp.ërthen keq Keisi: Nuk prek dot jetën time private ti se…(Video)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*