Dikur bënte namin në revista, sot eshte e pastrehë, cfare i ndodhi modeles 26-vjeçare…


Kjo eshte jeta e kesaj bote nje dite je mbret dhe nje dite bie nga froni keshtu eshte dhe historia e Eloisa Pinto Fontes nga Brazili ku ajo është gjetur në rrugë, e pastrehë në një lagje të varfër të Rios, vetëm një vit pasi u iku nga New York.

26-vjeçarja u gjet nga punonjësit socialë, pasi u informuan për një grua të panjohur, e cila kishte dy ditë që bridhte rrugëve.

Modelja që prej qershorit 2019 po kalon nje periudhe te veshtire.

Be the first to comment on "Dikur bënte namin në revista, sot eshte e pastrehë, cfare i ndodhi modeles 26-vjeçare…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*