Dikur e shihnim vetëm të qeshur/ Por shikoni si duket tani ish-gruaja e Edi Ramës, aktorja e madhe Matilda…


Para 35 vitesh ajo ishte nje nga ikonat me te bukura te kinematografise dhe teatrit shqiptar.
Aktorja e njohur Matilda Makoci ishte nje nder vajzat me te bukura te asaj kohe.
Qe shume shpejt u be pjese e kinematografise dhe terhoqi shikimin e shume djemve kur kalonte ne rruge.
Por edhe sot ajo vazhdon te jete ende nje zonje e bukur e cila publiku e do edhe permes ekranit por ne heshtje.

Be the first to comment on "Dikur e shihnim vetëm të qeshur/ Por shikoni si duket tani ish-gruaja e Edi Ramës, aktorja e madhe Matilda…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*