Ditë të zeza për Ardit Gjebrenë/ Humb njeriun e dashur të familjes:Dashuria e familjes u prefsh në paqe!


Ardit Gjebrea ka dhArnë para pak minutash lajmin e hidhur se xhaxhai i tij, Shpëtim Gjebrea është ndarë nga jeta. Gjebrea ka postuar një foto të xhaxhait në Instagram duke shkruar se një tjetër ëngjëll i është shtuar familjes.

Ardit Gjebrea ka pasur një moment kur nuk kishte asnjë lek | Droni.al

“Një engjëll tjetër i shtohet familjes Gjebrea, xhaxhai im…shembulli i mirësise, dashuria e bashkëshortes dhe dy vajzave, kujdesi i të gjithëve, mjeku që nuk u lodh për askënd. Në paqe shpirti yt. Shpëtim Gjebrea”, shkruan moderatori.

Be the first to comment on "Ditë të zeza për Ardit Gjebrenë/ Humb njeriun e dashur të familjes:Dashuria e familjes u prefsh në paqe!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*