Ditë zie për Flori Mumajesin, këngëtari humb nënën e tij…

Flori Mumajesi ka humbur të ëmën. Burime të afërta për abcnews.al kanë konfirmuar se nëna e tij ka ndërruar jetë një ditë më parë, duke lënë pas shumë dhimbje tek familjarët dhe njerëzit më të ngushtë të saj.

Ajo u përcoll për në banesën e fundit ditët që lamë pasë.

Nëna e Mumajesit nuk ka mund ta fitojë betejën me sëmundjen, nga e cila vuante prej kohësh. Ditët e fundit ka qenë e shtruar në spital, ku merrte mjekimin.

Be the first to comment on "Ditë zie për Flori Mumajesin, këngëtari humb nënën e tij…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*