Djali shkakton të qeshura te Ardit Gjebrea: Më pëlqejnë shumë shalët e Marina Vjollcës, ia kam parë…


Vilsoni ishte i ftuar sot në “Ka një mesazh për ty”. Ai tha se e pëlqente shumë moderatoren Marina Vjollca.

I pyetur nga Arditi se çfarë pëlqen tek Marina, Vilsoni shprehet se i pëlqen shumë veshja dhe shalët. Kjo deklaratë e djalit ka shkaktuar të qeshura të mëdha në studio.

Ardit Gjebrea: Ku del Marina?

Vilsoni: Tek Klanifornia.

Ardit Gjebrea: Vilson je shumë i madh, e nise një herë me qokat për E Diela Shqiptare dhe pastaj vajte ku të pëlqen vetë. Po për çfarë të pëlqen Marina ty?

Vilsoni: Nga veshja dhe nga shalat.

Ardit Gjebrea: Si mo, nga shalat?

Vilsoni: Po.

Ardit Gjebrea: (Qesh). Po ku mo se ajo del gjithmonë e mbuluar, ku e shikon?

Vilsoni: E shikoj.

Ardit Gjebrea: Po mënyra se si prezanton?

Vilsoni: Bukur.

Be the first to comment on "Djali shkakton të qeshura te Ardit Gjebrea: Më pëlqejnë shumë shalët e Marina Vjollcës, ia kam parë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*