Dje solli në jetë vajzën/ Elita Rudi publikon foton e të voglës: Do habiteni kur të mësoni emrin që i ka vënë…


Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi, ditën e djeshme u bë nënë për herë të dytë.

Prezantuesja ka publikuar një postim pas lindjes, duke treguar se vajzën e ka pagëzuar me emrin Bota.

“Familja jonë u kompletua. Dje mbërriti mes nesh engjëlli jonë i vogël Bota Gjikolli. 03.03.2021. Një falënderim të veçantë për spitalin amerikan dhe të gjithë stafin që u përkujdesën për në. Mirënjohëse pa fund për shërbimet e ofruara”, ka shkruar Rudi.

Elita dhe Gjiko janë prindër edhe të një djali të quajtur, Zëri.

Be the first to comment on "Dje solli në jetë vajzën/ Elita Rudi publikon foton e të voglës: Do habiteni kur të mësoni emrin që i ka vënë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*