‘Do na mungosh përgjithmonë’, Keisi dhe Stresi humbin pjesëtarin e veçantë të familjes…


Reperi i njohur Stresi, me anë të disa postimeve prekëse në rrjete sociale ka treguar se qeni i tij, Dei ka ndërruar jetë. Ai ka ndarë me ndjekësit një video ku tregon momentet më të bukura pranë qenushit. Dei ishte prej kohësh pjesëtar i familjes dhe përpos Stresit, e donte shumë dhe Keisi, e cila ishte lidhur shumë me të. Ajo ka publikuar në Instastory disa foto pranë qenushit, ku shkruan se ishte shoku i saj më i mirë.

“Më i bukuri në botë! Shoku më i mirë. Të duam shumë! Do më mungosh përgjithmonë”, ka shkruar Keisi krahas postimeve me Dein.

Be the first to comment on "‘Do na mungosh përgjithmonë’, Keisi dhe Stresi humbin pjesëtarin e veçantë të familjes…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*