Dua Lipa publikon një moment romantik me të dashurin

Këngëtarja shumicën e kohës e kalon me partnerin e saj.

Dhe, Dua Lipa nuk heziton të ndajë edhe postime bashkë me të.

Sapo ka ndarë një video në storien e saj në Instagram derisa shihet duke i dhuruar një puthje në faqe.

Ndryshe, Dua dhe Anwar ka kohë që janë në lidhje dashurie dhe pothuajse në çdo moment janë afër-njëri tjetrit.

Theksojmë se, para lidhjes me vëllaun e motrave Bella dhe Gigi Hadid, Dua ishte në lidhje me kuzhinierin e famshëm Isac Carew.

Be the first to comment on "Dua Lipa publikon një moment romantik me të dashurin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*