Duke fshirë dhe duke larë, Big Mama tregon çdo ambient të shtëpisë se saj luksoze (Video)

Nje nga kengetaret me te dashura per publikun shqiptar Big Mama na ka treguar të gjithëve ambientet e shtëpisë së saj se bukur.

Në një rrëfim për emisionin “Prive”, “Një ditë e Big Mamës”, ajo ka zbuluar se ç’bën për të kaluar kohën brenda shtëpisë se saj dhe sa e lumtur eshte ajo.

Ajo ka treguar çdo cep, duke filluar nga dhoma e gjumit e deri te kuzhina.


Këngëtarja ka treguar se ka tre mënyra për të kaluar kohën në shtëpi:
pastron, gatuan dhe hekuros rrobat.

Ne i urojme dite te bukura.

Video

Be the first to comment on "Duke fshirë dhe duke larë, Big Mama tregon çdo ambient të shtëpisë se saj luksoze (Video)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*