Duken si kopje e babait/ Ja sa jane rritur femijet e DR.Florit dhe shikoni sa i kane ngjare atij…


Ai ishte nje nder kengetaret me te dashur dhe me te pelqyer te publikut shqiptar e aq me teper atij rinor, por ai nderroi jete vite me pare duke lene pas dy femije te vegjel, vajzen e tij te bukur Kaltrinen, dhe djalin simpatik qe duket se i ka ngjare komplet te atit, Danjelin.

Landi, nje nder miqte e Dr.Florit, publikon shpesh ne rrjetet sociale, foto me femijet e Dr.Florit, me kenget e te cilit na ka bere ta kujtojme edhe tani.


Eshte shume e dh imbshme te rritesh pa baba, por keta femije duken shume te lumtur. Ne foto tregohen femijet e Dr.Florit , ne moshe te vogel dhe tani .

Be the first to comment on "Duken si kopje e babait/ Ja sa jane rritur femijet e DR.Florit dhe shikoni sa i kane ngjare atij…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*