E bukura Almeda Abazi është shtatzënë, por u infektua me Covid-19/ Ajo tregon në çfarë gjendje është: Jam pak më…


Aktorja me origjinë shqiptare Almeda Abazi është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë.

Ndërsa ndodhet në muajt e fundit të shtatzanisë, Almeda dhe bashkëshorti i saj Tolgahan janë infektuar me ko ronavirus.

Së fundmi aktorja ka postuar një foto në Instastory ku shfaqet duke marrë rreze dielli dhe ajër të pastër në natyrë, ndërsa thotë se ndihet pak më mirë dhe falenderon ndjekësit që e kanë pyetur për gjendjen shëndetësore.

“Më në fund ndjehem pak më mirë sot, faleminderit të gjithë që keni pyetur”, ka shkruar Almeda krahas fotos.

Be the first to comment on "E bukura Almeda Abazi është shtatzënë, por u infektua me Covid-19/ Ajo tregon në çfarë gjendje është: Jam pak më…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*