E gjeni dot se cila eshte? Tani eshte nje kengetare e shquar Shqiptare…

Kjo kengetare eshte nje nga me te dashurat e publikut shqiptar.

Eshte kengetare e mirenjohur e muzikes popullore dhe per vite te tera ka arritur nje numer te madh fansash dhe kjo fale dashurise qe kane per muziken e zerin e saj.

Behet fjale per Ganimete Jashanica, e cila me kenget e saj ka dhene mesazhe te rendesishme gjithmone.

Tani e ndiqni por me pare nuk e keni ditur si ka qene.

Ne foto nuk verete ndonje ndryshim i madhpasi edhe pse ajo sot eshte 52 vjecare ka ruajtur elegancen e saj dhe per te vitet jane thjesht numra.

Kengetarja eshte martuar me Ismet Jashanicen dhe ka dy femije.

Be the first to comment on "E gjeni dot se cila eshte? Tani eshte nje kengetare e shquar Shqiptare…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*