E gjithë ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë, ja si ia mori jetën djalit në lule të moshës shqiptare


E gjithë ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë, ja si ia mori jetën djalit në lule të moshës shqiptare

E gjithë ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë, ja si ia mori jetën djalit në lule të moshës shqiptare

Ishte vetë Skënder Krasniqi, i cili pasi e privoj nga jeta të birin, biznesmenin Albert Krasniqi njoftoi policinë.

Ngjarja e rëndë, e cila ndodhi rreth orës 17:00 të kësaj të mërkure, ku tronditi Prishtinën.

Shkaqet e ngjarjes momentalisht janë mister.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Nga vendi i ngjarjes, gazetarja e Klan Kosova sqaroi se ngjarja ndodhi në garazhin e nderteses.

Policia dhe prokuroria mësohet se kanë sekuestruar kamerat e sigurisë që ndodheshin në garazh, pasi besohet se e gjithë ngjarja të jetë filmuar.

Gazetarja tha gjithashtu se kishte kontaktuar edhe me të afërm të familjes, por pa mundur të zbulojë se cilat mund të jenë arsyet.///EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Be the first to comment on "E gjithë ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë, ja si ia mori jetën djalit në lule të moshës shqiptare"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*